Навіщо Геращенко записав Україну в ІДІЛ

Нардепу Антону Геращенку залишилося перекласти сайт "Миротворець" арабською
Depo.Влада
7 жовтня 2015 20:15
ФОТО: depo.ua
Навіщо Геращенко записав Україну в ІДІЛ
Навіщо Геращенко записав Україну в ІДІЛ

Ідея Антона Геращенка опублікувати на сайті "Миротворець" інформацію про російських військових в Сирії, окрім самопіару помічника Авакова, не має жодного змісту. На перший погляд, нардеп "Народного фронту" Антон Геращенко запропонував непогану ініціативу: зафіксувавши російських "гастарбайтерів" на Донбасі, після початку бойових дій у Сирії можна зайнятися пошуком російських військових там. "Запрошую всіх у кого є інформація про російських громадян, що беруть участь у неоголошеній війні Росії проти сирійського народу, повідомляти всі відомі Вам дані на сайт "Миротворець", де для цього буде створено окремий розділ "Злочини Путіна в Сирії і на Близькому Сході", - написав він у соцмережах.

Втім, який практичний сенс матиме ця інформація для України, він до пуття пояснити так і не зміг. Зате, за його словами, "іділівці та їхні побратими в Росії, яких немало є на Кавказі, змогли б їх знайти та помститися за канонами "Шаріату". Думаю, при такому розвитку подій яйця та голови цих техників в майбутньому можуть не вціліти".

Як Геращенко записався в ІДІЛ - фото 1

Однак бажання попіаритися на даній темі у Геращенка було настільки велике, що почалися проблеми з логічними зв'язками. Питання просте: як "іділівці" зможуть вивчати інформацію на даному сайті? Може Геращенко заради цього почне писати арабською в'яззю? До того ж російські авіанальоти, власне, "ісламістів", на відміну від поміркованих сирійських опозиційних сил, турбують мало. Сьогодні прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу повідомив, що лише два удари з 57, здійснених російською авіацією в Сирії, були нанесені по цілям, пов'язаним з ІДІЛ.

А взагалі-то Геращенко своїми посиланням на "іділівців" мало не почав позиціонувати себе, а заодно весь український парламент, як посібника міжнародного тероризму. Адже для Заходу ІДІЛ та Путін - це однакове зло, а терористів після 11 вересня 2001 року вони бояться навіть більше ніж росіян. Навряд чи зацінять креатив Геращенка і в ІДІЛі. Власне, схоже на те, що цільова аудиторія, на яку розраховував Геращенко, зовсім інша. І знаходиться вона в Росії. Зараз, у період відносного політичного затишшя, писком моди серед представників українського політикуму є змагання за те, хто є головним ворогом Росії. А особливим успіхом вважається, якщо на чергову радикальну заяву когось з наших політиків відповідають з-за кордону.  

У Москві вже встигли відреагувати на заяви "фронтовика" у потрібному для піарника Авакова форматі. "Про те, що радник глави МВС України Геращенко пов'язаний з фашистами "Правого сектору" було відомо давно. Але те, що це "сите рило революції" вирішило підрядитися в якості "Мазепи 2.0" для міжнародної терористичної організації ІДІЛ, думаю здивувало багатьох. Не тільки в Україні і в Європі. Але і на Близькому Сході", - заявив офіційний представник Міноборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков. Геращенко має бути задоволений такою бурхливою реакцією.

Втім, бажаючи поспіхом попіаритися на темі, хто - головний борець з путінським режимом, Геращенко забув навіть вигадати реальну прив'язку "сирійської бази" до України. Загалом, єдина цінність, яку може становити "сирійське досьє" Геращенка, полягає у тому, що кілька російських "відпускників", що засвітилися і на Донбасі і в Сирії, стануть черговим доказом агресії Росії проти України. Втім, маючи за гратами двох "грушників" та одного майора російської армії (не рахуючи інших беззаперечних доказів російської агресії) - нові викриття не матимуть жодного вирішального значення...