Яценюк: Ринок України не має кордонів для інвестування в інфраструктуру (ФОТО, ВІДЕО)

Можливості для інвестицій в інфраструктуру України зараз безмежні

Про це заявив лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк під час огляду ходу реконструкції об'їзної дороги Житомира в суботу, 10 листопада, інформує Depo.ua.

"Наші європейські партнери повинні це розуміти", – зазначив він.

"Популісти розповідають, що міжнародні кредити на проїдання. Брехня. Ми беремо міжнародні кредити не тільки для того, щоб віддавати кредити, які набрали до 2014 року, – ми беремо кредити і для того, щоб будувати дороги", – підкреслив лідер "Народного фронту".

"Коли наші європейські партнери хочуть розвитку української економіки, то кращий шлях – зробити так, як вони зробили в Польщі. Польща з 2014-го по 2020-й рік отримає 27 млрд євро на будівництво доріг і інфраструктури", – підкреслив він.

"Наша співпраця з Європейським Союзом має базуватися не тільки на закликах про реформи, не тільки на нашій Угоді про асоціацію, тому що це база. Але і на дуже конкретних економічних проектах. Ми не просимо просто нам подарувати гроші. Дайте нам кошти на 10- 20-30 років, так, як ви даєте своїм партнерам по Європейському Союзу, в 2,5% річних, – і в Україні набагато швидше з'являться дороги. в Україні буде зовсім інше зростання економіки. і в Україні будуть створені робочі місця", – сказав Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що всі 25 років незалежності в інфраструктурі країни "практично нічого не робилося, були поодинокі проекти": "Відрив України, наприклад, від Польщі – вже не в мільярдах доларів, це не в десятках мільярдів доларів, а в десятках років. Тому що туди інвестували неймовірні кошти".

"Тому ринок України зараз не має меж для інвестування в інфраструктуру. І наші європейські партнери повинні це розуміти. Це ж і для них заробіток – це ж двостороння дорога", – сказав лідер "Народного фронту".

Арсеній Яценюк побував на заводі, побудованому на ділянці реконструкції автомобільної дороги Київ - Чоп поблизу Житомира. Підрядником робіт шляхом відкритого міжнародного тендеру було визначено компанія "Sinohydro Corporation Limited" (Китай). Орієнтовна дата завершення робіт – 20 червень 2020. Технічний нагляд здійснює компанія IRD Engineering (Італія), яка була визначена переможцем відкритого міжнародного тендеру. На сьогоднішній день розпочато виконання підготовчих і земляних робіт. Виробнича база оснащена, зокрема, заводом для виготовлення бетону, приготування щебенево-піщаних сумішей, цехом по виготовленню залізобетонних виробів. Найближчим часом очікується монтаж додаткового заводу для виготовлення бетонних сумішей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна