Я виріс у СРСР: У Кривому Розі виявили "колорадського" ватника з радянським прапором (ВІДЕО)

У Кривому Розі місцеві жителі виявили автомобіль, на який було прикріплено заборонену в Україні символіку: сувенірний прапор СРСР і так звану "георгіївську стрічку"

Через цей випадок на місце було викликано працівників поліції, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Перший Криворізький". Крім того, поспілкуватися з власником авто виявили бажання й місцеві активісти та воїни Донбасу.

Виявилося, що заборонену символіку на свій автомобіль начепив 54-річний місцевий житель, який почав поводитися агресивно як із правоохоронцями, так і з учасниками конфлікту на Донбасі. Крім того, апологет СРСР не визнавав скоєний злочин і намагався виправдатися.

"Я виріс при цій символіці. Кому не подобається ця символіка? Живу в Україні. Чому я повинен змінювати свою віру? Я виріс в Радянському Союзі. Воював під цими прапорами", – зазначав він.

Поліцейські нагадали чоловікові, що "георгіївську стрічку" заборонено законодавством і люди, які її носять, вбивають українців на Донбасі, але на чоловіка це належного враження не справило.

"А хто вас туди кликав (на Донбас – ред.)? Чому я повинен змінювати своє мислення, якщо вам цього хочеться. Це моє віросповідання, ну розстріляйте мене тоді", – сказав він правоохоронцям.

На підтримку пропагандиста радянських цінностей вступилась і сусідка, яка, зокрема, підкреслила, що виросла в СРСР і вважає символіку тієї епохи допустимою. За словами жінки, її брат загинув у зоні бойових дій на Донбасі, проте в "георгіївською стрічці" вона все одно нічого поганого не бачить, а опісля почала докоряти ветеранам війни в тому, що вони розмовляють українською.

Зрештою поліцейським все ж вдалося зняти та вилучити прапорець СРСР і стрічку, проте переконати їхнього власника у них не вийшло. Але той все ж понесе відповідальність за порушення Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Нагадаємо, 9 травня в Одесі під час святкових заходів на площі Десятого квітня поліцейські помітили автівку з радянським прапором та "георгіївською стрічкою".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна