"Я прийшов - тебе нема": Дебати, яких не було, закінчилися взяттям "Олімпійського"

Президент Петро Порошенко, як і обіцяв, прийшов у зал для дебатів на "Олімпійському" о 14.14, хвилина у хвилину, однак Володимир Зеленський на зустріч так і не з'явився

"Я прийшов - тебе нема": Дебати, яких не…
Фото: Олександр Хоменко / depo.ua

Президент України Петро Порошенко прийшов на дебати до стадіону "Олімпійський". Разом із ним також прийшли кілька тисяч його прихильників, які зібралися біля спеціальної сцени під стадіоном, передає кореспондент Depo.ua.

Дебати теж були заплановані не на самому "Олімпійському", а в прес-центрі спорткомплексу. Оскільки Володимир Зеленський на зустріч передбачувано не з'явився, Порошенко дав йому 40 хвилин часу, щоб прибути на стадіон.

Протягом цього часу президент відповідав на питання журналістів, а потім зібрав своїх прихильників, проспівав разом із ними народну пісню "Я прийшов, тебе нема", адресовану Зеленському, і вирушив безпосередньо на стадіон. На "Олімпійському" Порошенко проспівав гімн і зробив фото зі своїми шанувальниками на трибунах стадіону.

Нагадаємо, Петро Порошенко запросив Зеленського на дебати відразу ж після першого туру виборів президента, і той погодився і запевнив, що готовий до такої розмови. Однак пізніше в штабі Зеленського відзначили, що дебатів може і не бути, тому що на них немає суспільного запиту

У середу, 3 квітня, вже сам Зеленський записав ролик, в якому запросив Порошенка на дебати на стадіоні НСК "Олімпійський" і дав йому 24 години на роздуми.

Порошенко відповів вночі - він хоч і зазначив, що проведення дебатів чітко регламентується законом про вибори, але погодився провести дебати - "стадіон так стадіон".

7-го квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати на "Олімпійський", які мають відбутися 14-го числа. Але Зеленський наполягав на 19-му квітня. Однак цього дня мають відбутися президентські дебати на "Суспільному телебаченні", регламентовані законом.

Фото і відео: Олександр Хоменко / depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook