ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Я приречений на вічний неуспіх, - Луценко пояснив низьку довіру до ГПУ

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що не погоджується з відсутністю результатів щодо корупції і заявив, що в межах свого відомства має серйозний результат

Depo.Влада
24 квітня 2018 19:46
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу після дискусії у Європарламенті щодо корупції в Україні, передає Depo.ua.

"За законом, ГПУ відповідає за переслідування колишніх чиновників вищої категорії. Минулого року ми завершили більшість найважливіших справ щодо Януковича, Азарова, Арбузова, Ставицького, Курченка, Клименка і інших діячів. Ці справи зараз на стадії ознайомлення обвинувачених і дали перейдуть до суду. Друга наша відповідальність – це протидія корупціонерам нижньої і середньої ланки до обласного рівня – так звана категорія Б. ми маємо 1700 вироків за рік у цих справах", - заявив Луценко.

"Але людей цікавить, коли будуть результати протидії корупції сучасної влади на горі, а це є виключно монополія НАБУ… і ми всі разом зацікавлені в їхньому результаті. Відчуття серйозного антикорупційного наступу може скласти лише 1770 вироків проти середніх корупціонерів доповнених, наприклад, 20 справами топ-корупціонерів. Якщо це скласти разом, люди скажуть: дійсно, щось міняється. Без цього я приречений на вічний неуспіх", - пояснив генпрокурор.

За його словами, наразі НАБУ має близько 120 справ у судах, з них 40% за спільними матеріалами з ГПУ.

"Наразі у мене на столі є документи на одного з топ-чиновників країни, які я маю підписати", - заявив Луценко.

Прізвище Луценко не назвав, але заявив, що це не депутат.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада