Головний дорожник України: Я не маг, не чекайте від мене див

Новий очільник "Укравтодору" Славомір Новак попросив не чекати від нього див, а надати підтримку
Depo.Влада
24 жовтня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua
Головний дорожник України: Я не маг, не чекайте від мене див
Головний дорожник України: Я не маг, не чекайте від мене див

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу Мінінфраструктури України. 

"Я розумію, що завдання і надії, які покладені на мене, дуже великі. Я готовий вкласти свої сили, тому що вірю, що разом ми зможемо зробити багато правильного і поліпшити стан доріг України. Мені потрібна підтримка колективу, в тому числі у донесенні суспільству тих змін, які ми будемо робити. Я знаю, що легко не буде. Один чоловік тут нічого не зробить. Мені потрібна підтримка міністра, уряду, всієї команди Укравтодору. Всіх, хто хоче чесно і наполегливо працювати - запрошую в команду. Я не маг, не чекайте від мене див", - зазначив Новак під час свого представлення на посаді.

"Дороги не будуються швидко. Потрібно реформувати систему, зробити її прозорою, потрібно почати будівництво в Україні. Дороги в дуже поганому стані, і я це знаю. Нам потрібен час", - додав керівник "Укравтодору".

Нагадаємо, 19 жовтня Кабмін України призначив виконувачем обов'язків голови "Укравтодору" екс-міністра транспорту Польщі Славомира Новака.

Сьогодні його офіційно представили на посаді керівника "Укравтодору".

Довідка: У листопаді 2013 року Новак був змушений піти у відставку після того, як не задекларував годинник Ulysse Nardin за 5,5 тисяч доларів.

Польські ЗМІ тоді писали, що Новак тісно співпрацює з бізнесменами, які заробляють на контрактах від держави. Зокрема, один з тижневиків написав, що Новак обмінювався з підприємцем годинниками. Цією справою також займалася польська прокуратура.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада