Вже третій заступник Абромавичуса йде у відставку

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська вирішила піти у відставку
Depo.Влада
3 лютого 2016 19:07
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні я прийняла дуже складне і важливе рішення разом з міністром піти з посади торгового представника. Я прийшла в команду технократів і основним критеріям відбору мене міністром на цю посаду були тільки мої професійні і моральні якості. Так формувалася вся наша команда. І такий підхід був підтриманий Кабінетом міністрів України. Ми прийшли змінювати цю країну. Нам багато чого вдалося, але ще більше попереду. Моя основна задача була - стати адвокатом бізнесу - українських експортерів. І ми виконували його разом з усією командою міністерства, сформованої міністром Абромавичусом", - написала Микольська.

Нагадаємо, що сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Після цього його заступники Юлія Клименко та Максим Нефедов також заявили про свою відставку. 

Однією з головних причин відставки Абромавичус назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою міністра економіки Айвараса Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Зазначимо, президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом. Під час зустрічі президент висловився за те, щоб Абромавичус залишився на посту міністра. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада