Вибори серед донецьких терористів оплатять із гаманців українців

Уряд України готовий виділити кошти на вибори на окремих територіях Луганської та Донецької областей у разі їх відповідності українському законодавству
Depo.Влада
17 вересня 2014 13:40
ФОТО: depo.ua
Вибори серед донецьких терористів оплатять із гаманців українців
Вибори серед донецьких терористів оплатять із гаманців українців

Про це в ході засідання Кабінету міністрів заявив перм'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«Закон передбачає проведення місцевих виборів у окремих територіях Донецької та Луганської області. Вибори це тоді, коли громадянин України з гордо піднятою головою з українським паспортом бачить рекламу, може отримати інформацію про того чи іншого кандидата, може з ним зустрітися і запитати, коли забезпечена конкуренція і прозорість. Це називається демократичність виборів», - заявив Яценюк.

За словами прем'єра, уряд готовий фінансувати ці вибори в разі їх відповідності українському законодавству.

«Тому уряду дано доручення профінансувати ці вибори, якщо ЦВК їх оголосить. Вибори будуть визнані тільки тоді, коли будуть проведені відповідно до норм і правил міжнародного законодавства», - заявив він.

Нагадаємо, 16 вересня 2014 р. народні депутати підтримали законопроект № 5081 «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Зокрема, закон призначає місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей, які отримають особливий статус, на 7 грудня 2014 р. Повноваження депутатів місцевих рад та посадових осіб, обраних на позачергових виборах, призначених Верховною Радою України, не можуть бути достроково припинені.