Вуха Росії у лавах "Самопомочі": депутат Марченко розхвалює російський суд

Попри агресію Росії у Криму, а також війну на Донбасі, депутат Київради від "Самопомочі" Роман Марченко розхвалював російськоу правоохоронну систему

Як з’ясувалося, такі заяви російським ЗМІ депутат Марченко почав роздавати після відкриття офісу своєї юридичної фірми "Ілляшев та партнери" в Москві.

Про це у себе на сторiнцi у "Фейсбуці" повідомив громадський активіст Володимир Тищенко, передає depo.ua

"Досить прочитати інтерв’ю Марченка російському виданню "Вести.Ru", яке він дав, уже будучи депутатом Київради від об’єднання "Самопоміч" 28 грудня 2015 року", – пише вiн.

Вуха Росії у лавах "Самопомочі": депутат Марченко розхвалює російський суд  - фото 1

У цьому інтерв’ю йдеться про екстрадицію казахського бізнесмена, співвласника "БТА банк" Мухтара Аблязова:

– Чому вирішено видати обвинуваченого саме в Росію?

– Дійсно, Верховний суд Франції залишив без змін рішення Апеляційного суду міста Ліон про можливість екстрадиції Мухтара Аблязова в Росію і Україну, а уряд Франції постановив видати банкіра саме в Росії. Для Росії це важливий сигнал – фактично підтверджено, що суди ЄС не сумніваються в якості роботи російської правоохоронної системи і визнають забезпечення в Росії прав на справедливий суд».

Також активiст розповів про те, що Роман Марченко – співзасновник юрфірми "Ілляшов та партнери". Втім, хоча він за безцінь продав свою долю компанії з багатомільйонними прибутками, він і надалі продовжує числитися старшим партнером компанії.

Варто зазначити, що Романа Марченка також звинувачують у тому, що свого часу він працював на Фірташа. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада