Вступ до НАТО і скасування недоторканності прописані в коаліційній угоді

Коаліційна угода чітко визначає курс України на вступ до НАТО, а також містить пункти з розробки та прийняття законів щодо скасування депутатської та суддівської недоторканності, а також імпічменту президента
Depo.Влада
21 листопада 2014 10:18
ФОТО: depo.ua
Вступ до НАТО і скасування недоторканності прописані в коаліційній угоді
Вступ до НАТО і скасування недоторканності прописані в коаліційній угоді

Про це заявив обраний депутат від «Народного фронту» Леонід Ємець в п'ятницю, 21 листопада, коментуючи узгодження тексту коаліційної угоди. Він також повідомив, що документ буде оприлюднений в п'ятницю о 12-30 у Верховній Раді, передає ДеПо.

«Депутати нового парламенту вже без комуністів і« регіоналів »реалізовуватимуть положення документа, які повинні вирішити питання, що є поки що найбільш актуальними для Української держави. Це - підвищення обороноздатності держави, економічний розвиток, судова реформа», - зазначив Ємець.

За його словами, робоча група, яка працювала над узгодженням тексту коаліційної угоди, продемонструвала: демократичні сили готові і можуть працювати спільно, а в дискусіях здатні не тільки висловлювати свою позицію, а й чути один одного.

«Це дає надію на те, що положення коаліційної угоди буде реалізоване в максимально стислі терміни», - резюмував депутат.

Відзначимо, що коаліційна угода складається з 77 сторінок формату А4.

Як повідомляв ДеПо, в ніч на п'ятницю, 21 листопада, представники п'яти політичних сил: «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Самопомочі», Радикальної партії Олега Ляшка та «Батьківщини»  підписали проект тексту коаліційної угоди.