Всі четверо заступників Абромавичуса вирішити подати у відставку

Перший заступник міністра економічного розвитку Юлія Ковалів також вирішила покинути свій пост у відомстві
Depo.Влада
4 лютого 2016 00:08
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні Міністр економрозвитку Айварас Абромавичус подав у відставку. Півроку тому я прийшла в його реформістську команду, тому що повністю поділяла її цінності. Поодинці країну не змінити, а тут зібралися мотивовані професіонали з міжнародним досвідом, готові брати на себе відповідальність за реформи. За цей час ми зробили дуже багато.

Я пишаюся тими змінами в антимонопольне законодавство, які ми ініціювали, дерегуляцією, прозорими процедурами державних інвестицій, принятими законами з розвитку державно-приватного партнерства. Запропоновані нашою командою стратегічні принципи економічного розвитку … становлять базу реформ, але на жаль "буксують" в застосування на ділі", - розповіла Ковалів.

"Наприкінці минулого року ми … взялися за реформу "Нафтогазу", важливість якої не треба пояснювати. Я не знімаю з себе відповідальності за те, щоб і далі працювати над цими реформами. Я поки що не знаю, в якій ролі чи іпостасі я це робитиму, але прикладу всіх зусиль щоб реформа відбулася. Я з командою", - написала Ковалів. 

Сьогодні Міністр економрозвитку Айварас Абромавичус подав у відставку. Півроку тому я прийшла в його реформістську кома...

Опубліковано Yuliya Kovaliv 3 лютого 2016 р.

Нагадаємо, що сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Після цього його заступники Юлія КлименкоМаксим Нефедов та Наталія Микольська також заявили про свою відставку.