ВРЮ: За три місяці надійшло 1435 скарг на дії суддів

З 9 червня 2015 року до Вищої ради юстиції надійшло 1435 скарг на дії суддів, 425 з них вже розподілені між членами ВРЮ
Depo.Влада
18 вересня 2015 22:37
ФОТО: depo.ua

Про це заступник голови Вищої ради юстиції Олексій Муравйов розповів під час міжнародного семінару "Відповідальність судді: європейські стандарти та вітчизняна практика", передає depo.ua з посиланням на прес-службу ВРЮ.

За його словами, найбільше громадяни скаржаться на порушення строків розгляду справ та видачі процесуальних рішень, відмова в прийнятті касаційних скарг або допуску до Верховного Суду України, висловлюють незгоду з прийнятими судовими рішеннями.

Муравйов також повідомив, що сьогодні у ВРЮ введена автоматизована система визначення члена Ради при здійсненні ним повноважень відповідно до законів України. У неї занесені всі заяви (скарги), які залишилися нерозглянутими у ВРЮ - близько 2 800 матеріалів, до формування нового складу Ради. За словами заступника голови ВРЮ, більшість з них не може бути розглянуто по суті, через закінчення строків притягнення до відповідальності.

"Запровадження автоматичного розподілу разом з іншими заходами має на меті забезпечити чіткий контроль за проходженням дисциплінарних матеріалів, в тому числі за дотриманням розумних строків їх розгляду", - сказав Мурах.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: суд, скарга, ВРЮ