Вперше в історії ЦВК може не оголосити результати виборів в строк

Центральна виборча комісія допускає, що не зможе визначити у встановлені законом терміни результати позачергових парламентських виборів
Depo.Влада
7 листопада 2014 10:21
ФОТО: depo.ua
Вперше в історії ЦВК може не оголосити результати виборів в строк
Вперше в історії ЦВК може не оголосити результати виборів в строк

Про це заявив глава ЦВК України Михайло Охендовський, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«На жаль, на даний момент ми не можемо впевнено виключати ситуацію, яка може трапитися вперше в історії українських виборів, коли у встановлений законом термін - 10 листопада - Комісія не матиме підстав і можливості встановити і оголосити результати виборів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі (за списками партій, - ред.)», - заявив Охендовський.

Раніше заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що результати виборів Верховної Ради ЦВК планує остаточно підрахувати до 10 листопада.

«Ми цілком розуміємо, що це може кваліфікуватися як бездіяльність Центральної виборчої комісії. Однак, з іншого боку, ми ні в якому разі не допустимо ігнорування голосів виборців, які були законно віддані за кандидатів від політичних партій, незалежно від їх назв», - додав він.

Причиною затримки Охендовський назвав проблеми з підрахунком результатів в окрузі №59 Донецької області, де до цих пір не оброблені протоколи з низки дільниць.

Нагадаємо, в ніч на 7 листопада окружна виборча комісії округу №59, робота якої була раніше заблокована збройними людьми, відновила підрахунок голосів.

ЦВК станом на ранок 7 листопада обробила 99,95% протоколів.