Войціцька натякає, що її хотів вбити Коломойський?

Схоже, що наш депутатський корпус дещо перебільшує масштаби підпалу біля дому нардепа від "Самопомочі"
Войціцька натякає, що її хотів вбити Коломойський?
Войціцька натякає, що її хотів вбити Коломойський?

Історія з невдалим підпалом будинку нардеп від «Самопомочі» Вікторії Войціцької несподівано стало мало не темою №1 парламентського дня. "Я прокинулася від характерного хлопка і полум'я, яке піднялося до 2 поверху. Вибігла на вулицю і побачила полум'я від палаючого куща, яке перекинулося на машину. Самотужки загасили пожежу. Це замах на життя моє і моєї сім'ї", - заявила народний депутат.

При цьому Войціцька не виключила, що інцидент може бути пов'язаний з її політичною діяльністю. "Хто замовив - не знаю. Зараз борюся з корупціонерами в енергетиці, і серед них багато впливових людей", - зазначила вона, додавши, що зовсім недавно "зарубала" спробу пронести у парламент корупційну схему.

Насправді, згадати серйозні успіхи Войціцької у боротьбі з корупцією згадати досить складно. Так, можна згадати її участь у боротьбі з Ігорем Коломойським під час конфлікту за контроль над «Укртранснафтою», який дніпропетровський олігарх віддавати явно не хотів. Втім, роль Войціцької у тій історії була явно не основоположною. Утім, Коломойський її справді відзначив. В інтерв'ю він заявив "Симпатизував "Самопомочі", поки не з'явилася Вікторія Войціцька. Вона увійшла в компанію Сергія Лещенка і Мустафи Найєма і тероризувала міноритарних акціонерів "Укрнафти". Раніше я думав, що є Садовий - політик, а тепер я не бачу в ньому політика. Садового я один раз у житті бачив", - зазначав Коломойський. Але якби Коломойський справді вирішив помститися...

Зараз «Самопоміч» розкручує цю історію, розповідаючи мало не про мафію, яка залякує народних депутатів. "Завтра це може статися з вами, з тими хто бореться з корупцією. Сьогодні вночі замах на Вікторію Войціцьку та її трирічну дитину. Вона бореться з корупцією в паливно-енергетичній сфері. Сьогодні Україна програє бій з олігархами. Ці люди хочуть знецінити Україну", - у своєму пафосному стилі заявив лідер фракції "Самопоміч"  Олег Березюк з трибуни Верховної Ради.

Цю тему підняв і спікер парламенту Володимир Гройсман, який заявив про необхідність негайного розслідування цієї справи. Насправді, цей інцидент треба розслідувати.  Насправді тут не так багато варіантів – або це побутова "хуліганка", або ж хтось справді вирішив полякати Войціцьку. Втім, слова про замах на життя – це явне перебільшення. Адже при бажання замовник міг попросити своїх нукерів зробити щось по-справжньому неприємне, а не кидати в кущі пляшку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада