Войціцька натякає, що її хотів вбити Коломойський?

Схоже, що наш депутатський корпус дещо перебільшує масштаби підпалу біля дому нардепа від "Самопомочі"
Depo.Влада
17 березня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
Войціцька натякає, що її хотів вбити Коломойський?
Войціцька натякає, що її хотів вбити Коломойський?

Історія з невдалим підпалом будинку нардеп від «Самопомочі» Вікторії Войціцької несподівано стало мало не темою №1 парламентського дня. "Я прокинулася від характерного хлопка і полум'я, яке піднялося до 2 поверху. Вибігла на вулицю і побачила полум'я від палаючого куща, яке перекинулося на машину. Самотужки загасили пожежу. Це замах на життя моє і моєї сім'ї", - заявила народний депутат.

При цьому Войціцька не виключила, що інцидент може бути пов'язаний з її політичною діяльністю. "Хто замовив - не знаю. Зараз борюся з корупціонерами в енергетиці, і серед них багато впливових людей", - зазначила вона, додавши, що зовсім недавно "зарубала" спробу пронести у парламент корупційну схему.

Насправді, згадати серйозні успіхи Войціцької у боротьбі з корупцією згадати досить складно. Так, можна згадати її участь у боротьбі з Ігорем Коломойським під час конфлікту за контроль над «Укртранснафтою», який дніпропетровський олігарх віддавати явно не хотів. Втім, роль Войціцької у тій історії була явно не основоположною. Утім, Коломойський її справді відзначив. В інтерв'ю він заявив "Симпатизував "Самопомочі", поки не з'явилася Вікторія Войціцька. Вона увійшла в компанію Сергія Лещенка і Мустафи Найєма і тероризувала міноритарних акціонерів "Укрнафти". Раніше я думав, що є Садовий - політик, а тепер я не бачу в ньому політика. Садового я один раз у житті бачив", - зазначав Коломойський. Але якби Коломойський справді вирішив помститися...

Зараз «Самопоміч» розкручує цю історію, розповідаючи мало не про мафію, яка залякує народних депутатів. "Завтра це може статися з вами, з тими хто бореться з корупцією. Сьогодні вночі замах на Вікторію Войціцьку та її трирічну дитину. Вона бореться з корупцією в паливно-енергетичній сфері. Сьогодні Україна програє бій з олігархами. Ці люди хочуть знецінити Україну", - у своєму пафосному стилі заявив лідер фракції "Самопоміч"  Олег Березюк з трибуни Верховної Ради.

Цю тему підняв і спікер парламенту Володимир Гройсман, який заявив про необхідність негайного розслідування цієї справи. Насправді, цей інцидент треба розслідувати.  Насправді тут не так багато варіантів – або це побутова "хуліганка", або ж хтось справді вирішив полякати Войціцьку. Втім, слова про замах на життя – це явне перебільшення. Адже при бажання замовник міг попросити своїх нукерів зробити щось по-справжньому неприємне, а не кидати в кущі пляшку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада