Воєнний стан: Гройсман порадив українцям жити звичайним життям

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман порадив українцям не боятися воєнного стану і жити звичайним життям

Про це на засідання уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Depo.ua.

"Я розумію, що така інформація людьми сприймається складно і розумію, що відчувають прості люди, коли чують про запроваження такого особливого режиму. Хочу зазначити, що це відбулося як відповідь на абсолютно агресивні і безпрецедентні дії російських збройних сил проти українських моряків, які мирно походили нашою територією. Без будь-яких підстав їх почали переслідувати", - сказав він.

За словами Гройсмана, воєнний стан стосується всіх процесів підвищення оборони і безпеки нашої держави.

"І тому важливо, щоб всі механізми почали працювати відповідно до тих загроз, які можуть виникати. Безпека і оборона залишаються одними з головних пріоритетів.ЗСУ, уряд, місцеві органи влади зроблять все, щоб консолідувати всі зусилля і можливості для підвищення безпеки і оборони всередині країни", - наголосив він.

"Що стосується громадян України. Живіть звичайним життям. Працюйте, навчайтеся, народжуйте. Я переконаний, що через 30 днів ми будемо мати всі підстави не продовжувати рішення про воєнний стан", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України після того, як 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Сьогодні, 28 листопада, голова Верховної ради України Андрій Парубій підписав законопроект щодо введення воєнного стану і передав його на підпис президенту Петру Порошенку.

28 листопада урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Кабмін