Волонтери просять Шуфрича, Авакова та Таруту пожертвувати е-десятину на армію

Українські волонтери та ветерани АТО закликають посадовців «пожертвувати» частину задекларованих статків на потреби армії
Depo.Влада
9 листопада 2016 21:10
ФОТО: depo.ua

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук координатор з реклами та ЗМІ благодійного фонду "Повернись живим" Тетяна Сакура, повідомляє Depo.ua.

Акція під назвою "Е-десятина" відбулася сьогодні, 9 листопада, в центрі Києва. Волонтери та ветерани надіслали листи-звернення до народних депутатів, міністрів та мерів міст з пропозицією пожертвувати на потреби армії частину задекларованих ними статків.

Як зазначає ініціатор акції Віталій Дейнега, за давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% від своїх доходів на добрі справи.

" Знайомтесь, це найодіозніші е-декларанти. Власники тисяч квадратних метрів житла, мільйонів неукраїнських грошей, автопарків та інших забавок. А це наші листи до них. Листи офіційні з ввічливим проханням допомогти армії. Перші листи підуть в провідні парламентські фракції. Але на цьому робота не скінчиться. Ми будемо писати багатьом нардепам і чиновникам, регулярно публікуючи звіти і їхні відповіді", - зазначив Віталій Дейнега.

Зокрема, учасники акції підготували листи-звернення для рекордсменів по кількості задекларованих об'єктів нерухомості – нардепам Дубневичам, ТОП-колекціонеру і поціновувачу мистецтва – депутату Нестору Шуфричу, любителям дорогих годинників – Сергію Таруті та Віталію Хомутиннику. А також міністру-колекціонеру вин – Арсену Авакову та іншим топ-посадовцям.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада