Волох: На саміті Україна-ЄС європейці показали, що їм набридла брехня про реформи

На саміті Україна-ЄС, який пройшов вчора в Києві, європейські партнери продемонстрували, що їм набридла брехня про реформи в Україні
Depo.Влада
28 квітня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав громадський активіст, представник Громадської люстраційного комітету Карл Волох, передає depo.ua.

"Всі так дружно кинулися визначати вчорашній саміт з ЄС як "провальний", що аж дивно. По-перше, не потрібно було багатіти думкою, ставлячи собі свідомо недосяжні цілі, типу військової допомоги від ЄС. Що ж до політичних льодяників від європейських партнерів, то саме їх ненадання і є найкращий сигнал для українців, маючи на увазі народ, а не владу. Європейцям банально набридло відчувати себе лохами, коли їм постійно брешуть, а під виглядом реформ і боротьби з корупцією втюхують імітацію таких", - написав Волох.

Він зазначив, що виділяючи додаткові кошти країні, щоб запобігти дефолту, Захід демонструє свою підтримку народу України, а "притримуючи політичні бенефіти показує жовту картку її керівництву".

Але на думку Волоха, цього не достатньо. За його словами, кожен транш кредитів повинен супроводжуватися певними політичними умовами.

"Наприклад, перенесли вступ в дію нового Закону про прокуратуру - отримаєте зрив графіка фінансування від МВФ або іншого донора. А після цього йдіть до народу пояснювати, чому долар встановився на позначці 35. На відміну від Росії, у якої союзники тільки армія і флот, в України є й інші - громадянське суспільство і Захід. І якщо останні будуть діяти злагоджено, то їм вдасться змусити українську владу реально піти шляхом цивілізованих держав, а не обмежуватися тільки деклараціями", - зазначив активіст.