Військовий парад у столиці «Кримнаш» не знайшов свого глядача

На центральній площі Сімферополя провели святковий військовий парад на честь підписання договору про так зване входження Криму до складу Росії
Depo.Влада
18 березня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua
Військовий парад у столиці «Кримнаш» не знайшов свого глядача
Військовий парад у столиці «Кримнаш» не знайшов свого глядача

Початок параду було анонсовано на 9:30 ранку, але до цього часу подивитися на парад зібралося вкрай мало сімферопольців. Частина вулиць були перекриті для руху транспорту, тому добратися городянам в центр було складно, передає depo.ua з посиланням на «Громадське ТБ».

У параді взяли участь близько 200 осіб - це військовослужбовці сімферопольського територіального гарнізону Чорноморського флоту і внутрішніх військ. Військовослужбовці, зупинившись навпроти пам'ятника Леніну, виконали пісню «Служити Росії».

Учасників параду городяни вітали оплесками і скандували «Росія».

«Ми дуже раді, ми пишаємося ними, нашими військовими. Все красиво. Таке проходження маршем. Пісню виконали, ми дуже раді», - каже місцевий житель Володимир.

«Спасибі Путіну, я цілую його, ми будемо берегти Путіна з руками і ногами і чим ... щоб він завжди був живий, здоровий і ніколи не хворів», - ділиться кримчанка Раїса.

Як повідомляв depo.ua, станом на кінець листопада слідчі Служби безпеки України відкрили понад 3000 кримінальних проваджень за фактами злочинів проти нацбезпеки і 1907 виробництв у зв'язку зі злочинами, пов'язаними з терористичними актами.

Нагадаємо, що злочини проти нацбезпеки і бойові дії, пов'язані з сепаратизмом, почалися в Україні після вторгнення Російської Федерації в кінці лютого в Крим, а потім - і на Схід України. За результатами псевдореферендума 16 березня Росія анексувала Крим.

Так звана влада Криму оголосила офіційний день анексії - 18 березня - вихідним днем.

У різних містах Росії сьогодні відбудуться проплачені мітинги, приурочені до річниці анексії Криму.