Військовий парад у столиці «Кримнаш» не знайшов свого глядача

На центральній площі Сімферополя провели святковий військовий парад на честь підписання договору про так зване входження Криму до складу Росії
Військовий парад у столиці «Кримнаш» не знайшов свого глядача
Військовий парад у столиці «Кримнаш» не знайшов свого глядача

Початок параду було анонсовано на 9:30 ранку, але до цього часу подивитися на парад зібралося вкрай мало сімферопольців. Частина вулиць були перекриті для руху транспорту, тому добратися городянам в центр було складно, передає depo.ua з посиланням на «Громадське ТБ».

У параді взяли участь близько 200 осіб - це військовослужбовці сімферопольського територіального гарнізону Чорноморського флоту і внутрішніх військ. Військовослужбовці, зупинившись навпроти пам'ятника Леніну, виконали пісню «Служити Росії».

Учасників параду городяни вітали оплесками і скандували «Росія».

«Ми дуже раді, ми пишаємося ними, нашими військовими. Все красиво. Таке проходження маршем. Пісню виконали, ми дуже раді», - каже місцевий житель Володимир.

«Спасибі Путіну, я цілую його, ми будемо берегти Путіна з руками і ногами і чим ... щоб він завжди був живий, здоровий і ніколи не хворів», - ділиться кримчанка Раїса.

Як повідомляв depo.ua, станом на кінець листопада слідчі Служби безпеки України відкрили понад 3000 кримінальних проваджень за фактами злочинів проти нацбезпеки і 1907 виробництв у зв'язку зі злочинами, пов'язаними з терористичними актами.

Нагадаємо, що злочини проти нацбезпеки і бойові дії, пов'язані з сепаратизмом, почалися в Україні після вторгнення Російської Федерації в кінці лютого в Крим, а потім - і на Схід України. За результатами псевдореферендума 16 березня Росія анексувала Крим.

Так звана влада Криму оголосила офіційний день анексії - 18 березня - вихідним днем.

У різних містах Росії сьогодні відбудуться проплачені мітинги, приурочені до річниці анексії Криму.