Військовий експерт: ЗСУ здатні протистояти авіації противника

Збройні сили України мають технічні можливості для боротьби з бойовою авіацією противника
Depo.Влада
9 лютого 2015 15:45
ФОТО: depo.ua
Військовий експерт: ЗСУ здатні протистояти авіації противника
Військовий експерт: ЗСУ здатні протистояти авіації противника

Про це в ексклюзивному інтерв'ю depo.ua заявив військовий експерт, директор консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

Коментуючи питання журналіста depo.ua про те, що нібито російські військові застосовують бойову авіацію в районі Дебальцевого, а також можливості протидії їй з боку ЗСУ, Згурець відповів: «Україна має можливості для знищення авіаційної техніки противника, використовуючи комплекси С-300 і комплекси «Бук».

Це комплекси середньої дальності, які здатні знищувати цілі противника на відстані до 75 км для С-300 і до 30 км - для «Бука».

«Думаю, що наявність даних комплексів у складі ЗСУ дає підставу говорити про те, що у нас є можливості завдавати ударів по авіації противника», - підкреслив експерт.

Водночас Сергій Згурець сумнівається у тому, що інформація про можливі авіаудари з боку РФ, стане серйозним каталізатором для надання зброї Заходом.

«Я не думаю, що це буде основною рушійною силою для надання допомоги, тому що це питання зараз залежить від переговорного процесу, який проходить на цьому тижні та завершиться наприкінці цього тижня. Саме здатність до досягнення компромісу буде впливати на стратегію, у першу чергу, США щодо надання військової допомоги, оскільки можливість надання допомоги з боку європейських країн загальмована», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, раніше полк «Азов» підтвердив інформацію про застосування РФ бойової авіації в районі Дебальцевого Донецької області.