Військові РФ покинули Херсонську область на Арабатській стрілці

Російські військові відходять за межі Херсонської області в районі Арабатської стрілки
Depo.Влада
9 грудня 2014 17:00
ФОТО: depo.ua
Військові РФ покинули Херсонську область на Арабатській стрілці
Військові РФ покинули Херсонську область на Арабатській стрілці

Про це написав голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко у своєму Twitter, передає ДеПо.

«На Арабатській стрілці, півостровах Чонгар і Ад російські ЗС відходять за межі Херсонської області. Це - ще одна наша спільна перемога!» - написав він.

Сьогодні Назаренко з робочою поїздкою перебував на адміністративному кордоні Херсонської області та Криму.

Він перевірив службу прикордонних підрозділів та організацію їхньої діяльності, у тому числі на окремих напрямках, зокрема на Арабатській стрілці.

За словами Назаренка, Державна прикордонна служба проводить комплекс заходів щодо забезпечення захисту територіальної цілісності України та її громадян. Одним із них є вихід українських прикордонників на адміністративний кордон між Херсонською областю та Автономною Республікою Крим.

Окремо Назаренко зазначив, що наразі практично завершено виведення підрозділів російських військ із території Херсонської області.

«До цього залишалися три проблемні ділянки, на яких тимчасово перебували російські військові. Серед них частини півостровів Ад (Чаплинський район) та Чонгар (Генічеський район), а також частина Арабатської стрілки. Сьогодні у всіх цих трьох точках підрозділи російських військ відходять за адмінкордон Херсонської області, і Держприкордонслужба відновлює контроль над цими ділянками, які межують з АР Крим», - повідомляє прес-служба ДПСУ.