Військова загроза з боку Росії буде постійною - Порошенко

Ймовірність військової загрози для України зі сходу буде залишатися високою навіть у разі встановлення тривалого перемир'я та реалізації мирного сценарію на Сході України
Depo.Влада
27 лютого 2015 11:23
ФОТО: depo.ua
Військова загроза з боку Росії буде постійною - Порошенко
Військова загроза з боку Росії буде постійною - Порошенко

Про це заявив сьогодні президент України Петро Порошенко в Києві, передає «Новое время» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Навіть у разі найбільш оптимістичного сценарію на Донбасі, навіть у разі тривалого перемир'я, яке перейшло б у політичне врегулювання і стабільний мир, військова загроза зі сходу, на жаль, залишається актуальною і вимагатиме постійних зусиль і зміцнення обороноздатності держави», - сказав він .

Нагадаємо, 26 лютого, бійці АТО почали відведення артилерійських систем в рамках Мінських угод про припинення вогню на Донбасі. Зокрема, почалося відведення артилерійських систем по всій лінії зіткнення. Передислокувалися 100-мм гармати, протитанкові «Рапіра» (100-мм протитанкова гармата МТ-12, - ред.).

Сьогодні президент Петро Порошенко заявив, що військові готові в найкоротші терміни повернути важке озброєння на попередні позиції у разі ескалації конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

В свою чергу, в Міноборони заявили, що Україна залишає сили вздовж лінії зіткнення.