Військова прокуратура наскочила з обшуком до заступника міністра оборони

Слідчим управлінням Головної військової прокуратури проводяться обшуки у службових осіб Міністерства оборони України
Depo.Влада
14 листопада 2014 11:43
ФОТО: depo.ua
Військова прокуратура наскочила з обшуком до заступника міністра оборони
Військова прокуратура наскочила з обшуком до заступника міністра оборони

Про це повідомляє ДеПо  з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури.

«Слідчим відділом слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зловживання владою та службовим становищем службовими особами Міністерства оборони України, які входять до складу комітету з конкурсних торгів (ч. 2 ст. 364 КК України)», - повідомляє прес-служба.

Як говориться в повідомленні, під час здійснення в 2014 році заходів з тилового забезпечення потреб Збройних Сил зазначені особи використовували своє службове становище всупереч інтересів служби і прийняли пропозиції учасників закупівлі паливно-мастильних матеріалів, які містять завищені ціни, в результаті чого державному бюджету України завдано збитків на суму понад 3 млн гривень.

«З метою виявлення та фіксації обставин скоєного кримінального злочину слідчим управлінням спільно з працівниками УБОЗ ГУ МВС України в Київській області проводяться обшуки за місцем роботи та проживання вищевказаних осіб, зокрема у одного із заступників Міністра оборони України», - сказано в повідомленні.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.