ВО «Свобода» назвала винних у своєму провалі

ВО «Свобода» заявляє, що не потрапила до парламенту через президента Росії Володимира Путіна і його агентуру в Україні
Depo.Влада
29 жовтня 2014 12:05
ФОТО: depo.ua
ВО «Свобода» назвала винних у своєму провалі
ВО «Свобода» назвала винних у своєму провалі

Про це йде мова в заяві, обнародуваній на сайті політичної сили, передає ДеПо.

«ВО «Свобода» заявляє про фальсифікацію результатів позачергових парламентських виборів і спробу не допустити націоналістичну фракцію до парламенту. Разюча відмінність результатів екзит-полів і опублікованих на сайті ЦВК даних про підрахунок голосів виборців свідчить про масштабні фальсифікації», - говориться в заяві.

«Більше того, результати паралельного підрахунку голосів, який здійснює виборчий штаб ВО «Свобода» на підставі даних з протоколів з «мокрими» печатками, наданих членами виборчих комісій і спостерігачами від ВО «Свобода», свідчать про упевнене подолання 5-відсоткового бар'єру і проходження націоналістів до парламенту», - зазначають у партії.

У «Свободі» упевнені, що їх політична сила не потрапила до парламенту через Путіна і його агентуру в Україні.

«Доказом цього є показова заява міністра закордонних справ РФ Лаврова про визнання виборів у Верховну Раду України і готовність із нею співпрацювати. Кремль продемонстрував: парламент без ідеологічної «Свободи» вигідний для них, тому що з ним можна домовлятися», - заявляють в партії.

«На жаль, доводиться констатувати бездіяльність влади у боротьбі з фальсифікаціями результатів волевиявлення українців. Хочемо нагадати нашим соратникам по Революції гідності, що право чесного вибору було однією з ключових вимог Майдану. «Свобода», яка заплатила життями 18 наших побратимів за перемогу революції гідності, зробить все, щоб не допустити реваншу диктатури», - підсумували в «Свободі».

Крім того, політсила ініціювала проведення 30 жовтня акції протесту під стінами ЦВК з гаслом «Захисти свій голос».

Як повідомляв ДеПо, за результатами оброблених 98,31% протоколів ВО «Свобода» набирає 4,72% голоси виборців і не долає 5-відсотковий прохідний бар'єр.

Про те, чому «Свобода» прогнозовано пролітала повз Раду, читайте в матеріалі ДеПо.