Російські тюремники відповіли правозахисниці: У Савченко все добре

Стан здоров'я української льотчиці нардепа Надії Савченко наразі оцінюється як стабільний та задовільний
Depo.Влада
27 лютого 2015 12:16
ФОТО: depo.ua
Російські тюремники відповіли правозахисниці: У Савченко все добре
Російські тюремники відповіли правозахисниці: У Савченко все добре

Так відреагували в прес-службі Федеральної служби виконання покарань Росії на заяву члена Ради з прав людини при президенті Росії Олени Масюк про те, що Надія Савченко може померти найближчими днями, передає depo.ua.

«Протягом усього періоду відмови від прийому їжі вона перебуває під динамічним наглядом медичних працівників, отримує підтримуючу терапію», - йдеться в повідомленні.

Також у ФСВП уточнили, що з метою медичного огляду обвинуваченої проведено 4 лікарські консиліуми за участю лікарів-спеціалістів лікувальних організацій муніципальної та державної систем охорони здоров'я.

«Основні клініко-лабораторні показники перебувають у межах норми», - підкреслили в службі.

Нагадаємо, раніше член Ради з прав людини при президенті РФ Олена Масюк закликала перевести під домашній арешт українську льотчицю і нардепа Надію Савченко. За її словами, Надія може померти найближчими днями.

Як повідомлялося, 25 лютого московський суд залишив Надію Савченко під вартою до 13 травня, відхиливши таким чином скаргу захисту на рішення Басманного суду про продовження арешту української льотчиці.

26 лютого Надія Савченко в листі до колишнього глави меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва написала, що не збирається припиняти голодування.

Цього самого дня президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста Петером Маурером заявив про необхідність негайно звільнити з російської в'язниці Надію Савченко.

Надія Савченко, яку в РФ звинувачують у пособництві у вбивстві російських журналістів і незаконному перетині кордону, оголосила голодування 15 грудня. Її перевели в лікарню 29 січня через «різке зменшення ваги». 4 лютого підсудна заявила, що готова голодувати до смерті, а 8 лютого московський суд відмовив їй у припиненні кримінальної справи.