Вночі спрацював електронний браслет судді Кицюка

Близько 23 години ночі у неділю, вінницькі правоохоронці зафіксували сигнал електронного засобу контролю, якій носить суддя Печерського суду Віктор Кицюк
Вночі спрацював електронний браслет судді Кицюка
Вночі спрацював електронний браслет судді Кицюка

Про це на судовому засіданні в Апеляційному суді Вінницької області поінформували представники прокуратури Вінниччини, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Було зафіксовано збій в роботі системи електронного засобу контролю, якій на підставі рішення суду носить суддя Кицюк. Перевірку браслету здійснювали вінницькі правоохоронці, які приїхали у готель, де зупинився суддя Печерського суду", - заявили у прокуратурі.

Водночас сторона захисту, яку представляє адвокат Юрій Сухов, заявляє про порушення конституційних прав свого підзахисного.

"Жодних обмежень щодо пересування на території України у судді Кицюка немає, як і немає жодного бажання виїжджати за кордон. Він зобов'язаний лише з'являтися за викликом слідчого та повідомляти про зміну місця свого проживання. Що і виконується", - сказав Сухов.

Він переконує апеляційну інстанцію у тому, що для виконання зобов'язань судді Кицюку не повинен електронний засіб контролю.

Водночас сторона обвинувачення не вважає вищезазначену перевірку правоохоронців втручання в особисте приватне життя, а чітким виконанням рішення суду.

Як повідомляв depo.ua,13 березня Вінницький міський суд обрав запобіжний захід для судді Печерського райсуду Києва Віктора Кицюка у вигляді особистого зобов'язання з вимогою носити електронний засіб контролю.

5 березня судді Печерського райсуду Оксана Царевич, Віктор Кицюк та Сергій Вовк, з яких 4 березня парламент зняв суддівський імунітет, з'явилися до прокуратури і отримали копії клопотань про обрання запобіжного заходу - арешту.

Пізніше Вища кваліфікаційна комісія відсторонила суддів Печерського райсуду Сергія Вовка, Оксану Царевич та Віктора Кицюка від посад на два місяці.