Вночі спрацював електронний браслет судді Кицюка

Близько 23 години ночі у неділю, вінницькі правоохоронці зафіксували сигнал електронного засобу контролю, якій носить суддя Печерського суду Віктор Кицюк
Depo.Влада
23 березня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Вночі спрацював електронний браслет судді Кицюка
Вночі спрацював електронний браслет судді Кицюка

Про це на судовому засіданні в Апеляційному суді Вінницької області поінформували представники прокуратури Вінниччини, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Було зафіксовано збій в роботі системи електронного засобу контролю, якій на підставі рішення суду носить суддя Кицюк. Перевірку браслету здійснювали вінницькі правоохоронці, які приїхали у готель, де зупинився суддя Печерського суду", - заявили у прокуратурі.

Водночас сторона захисту, яку представляє адвокат Юрій Сухов, заявляє про порушення конституційних прав свого підзахисного.

"Жодних обмежень щодо пересування на території України у судді Кицюка немає, як і немає жодного бажання виїжджати за кордон. Він зобов'язаний лише з'являтися за викликом слідчого та повідомляти про зміну місця свого проживання. Що і виконується", - сказав Сухов.

Він переконує апеляційну інстанцію у тому, що для виконання зобов'язань судді Кицюку не повинен електронний засіб контролю.

Водночас сторона обвинувачення не вважає вищезазначену перевірку правоохоронців втручання в особисте приватне життя, а чітким виконанням рішення суду.

Як повідомляв depo.ua,13 березня Вінницький міський суд обрав запобіжний захід для судді Печерського райсуду Києва Віктора Кицюка у вигляді особистого зобов'язання з вимогою носити електронний засіб контролю.

5 березня судді Печерського райсуду Оксана Царевич, Віктор Кицюк та Сергій Вовк, з яких 4 березня парламент зняв суддівський імунітет, з'явилися до прокуратури і отримали копії клопотань про обрання запобіжного заходу - арешту.

Пізніше Вища кваліфікаційна комісія відсторонила суддів Печерського райсуду Сергія Вовка, Оксану Царевич та Віктора Кицюка від посад на два місяці.