Вночі на місці вбивства Нємцова "зачистили" всі квіти і фотографії

В ніч на 28 березня, через місяць після вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова, у Москві почали прибирати квіти на місці його загибелі на Москворецькому мосту, однак люди одразу принесли нові
Depo.Влада
28 березня 2015 09:00
ФОТО: depo.ua
Вночі на місці вбивства Нємцова "зачистили" всі квіти і фотографії
Вночі на місці вбивства Нємцова "зачистили" всі квіти і фотографії

Про це повідомила член партії РПР-ПАРНАС Наталія Пелевіна, передає depo.ua з посиланням на видання Газета.Ru.

"Згребли все - старі і нові квіти, свічки, фотографії. Робили все дуже швидко і прийшли о 2 годині ночі. За наказом звичайно. Підлість, ницість", - йдеться в повідомленні.

Пелевіна посилається на відео в соціальній мережі "Вконтакте", на якому видно, як приблизно 10 осіб у чорному одязі поспішно прибирають квіти в пакети для сміття.
"Зачистка" народного меморіалу Нємцова підтвердив муніципальний депутат Максим Кац. "Приїхав на міст, поліція була до мене. Чуваки в штатському чи гопники відвезли звідси всі квіти і свічки", - написав він у твіттері.

Пізніше депутат повідомив, що люди серед ночі принесли нові квіти на місце вбивства опозиційного політика.

Нагадаємо, раніше члени так званого руху SERB, з'явившись на місце вбивства опозиціонера, скинули квіти з парапету, розбили рамки з фотографіями, а також розвісили плакати з образами на адресу Нємцова. Пізніше активісти Сербії пообіцяли повторити акцію вандалізму.