Влада Криму від гріха подалі хоче заборонити в'їзд українським політикам

Спікер парламенту анексованого Криму Володимир Константинов доручив розробити регіональний закон про заборону в'їзду на півострів українським політикам, «які підтримали військову операцію» Києва на Донбасі
Depo.Влада
27 лютого 2015 12:55
ФОТО: depo.ua
Влада Криму від гріха подалі хоче заборонити в
Влада Криму від гріха подалі хоче заборонити в'їзд українським політикам

Про це він заявив сьогодні, 27 лютого, на засіданні Державної ради Криму в Сімферополі, передає depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

«Необхідно на законодавчому рівні позначити людей, яких ми не хочемо бачити на території Криму, на території РФ. Людей, які заплямували себе ганьбою, підтримавши «братовбивчу війну» на Сході України», - підкреслив Константинов.

При цьому він зазначив, що дане питання поки не врегульоване на законодавчому рівні, хоча Держрада Криму приймала раніше постанови про заборону в'їзду в регіон ряду українських політиків.

«Прошу секретаря та профільну комісію вивчити, як нам захиститися від присутності цих людей, і підготувати відповідні нормативні акти», - резюмував Константинов.

Нагадаємо, за даними ДержНС, за час проведення бойових дій в Донецькій області було знищено 5,5 тисяч житлових будинків.