Влада тільки декларує реформи - Хорошковський

Влада не готова проводити реальні реформи, а тільки їх декларує
Depo.Влада
30 вересня 2014 10:27
ФОТО: depo.ua
Влада тільки декларує реформи - Хорошковський
Влада тільки декларує реформи - Хорошковський

Про це заявив кандидат у народні депутати від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» Валерій Хорошковський в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV, передає РБК-Україна.

За його словами, щоб виконати популістичні обіцянки влади, Україна мала б стрімко наростити обсяги всіх товарів і послуг, вироблених у країні, але стан економіки, бюрократія і корупція зробити це не дозволять.

Так, звертаючись до віце-прем'єра Володимира Гройсмана, Валерій Хорошковський підкреслив, що тактики досягнення поставлених цілей у влади сьогодні немає. Він навів у приклад один із пунктів президентської «Стратегії - 2020» з реформування країни, в якому йдеться про те, що через 5 років ВВП зросте вдвічі.

«Цього року ми отримаємо падіння ВВП на 10%, 2015 року - ще приблизно мінус 4%. Тобто, щоб до 2020 року вдвічі збільшити ВВП, необхідно за роки, що залишилися, показати зростання ВВП на 20%. Це реалістично? Якщо так, то покажіть свій інструментарій», - заявив політик, підкресливши при цьому, що такого інструментарію не існує.

Валерій Хорошковський також підкреслив, що суспільство не отримує відповіді від влади, де ж реформи і обіцяне покращення ситуації в країні.

«Чому не знижується соціальна напруга на вулиці? Бо той Майдан, де відбулася революція гідності, не отримав адекватної відповіді від уряду і парламенту, де ж ця гідність? Чому продовжується корупція, чому не відбуваються зміни, чому немає реформування. Ця соціальна напруга триває, бо люди вже перестають вірити новій владі», - вважає політик.

Він також додав, що в парламенті сьогодні є більшість, яка підтримує політику влади, тому ні Президенту, ні уряду не вдасться перекласти вину за відсутність реформ на інших людей.