Власник каналу "112 Україна" чекає нових атак від влади

Влада робить спроби знищити телеканал "112 Україна", тому що він для неї незручний
Depo.Влада
26 жовтня 2015 18:12
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму зверненні на сайті телеканалу написав власник і топ-менеджер телеканалу 112 "Україна" Андрій Подщіпков, передає depo.ua.

"Влада може порушити ще кілька надуманих кримінальних справ, намагатися погрожувати і залякувати співробітників телеканалу. Ці кілька днів після виявлення "справи та дозволу на обшук" показали, що наші співробітники не здригнулися. Замість "переляку" на канал надійшли пропозиції про допомогу або роботу на каналі від більш як 35 журналістів", - написав він.

Подщіпков нагадав про необ'єктивні попередження Нацради в 2015 році, якими "влада вже довела свою упередженість до телеканалу "112 Україна".

"Рішення Нацради про позбавлення ліцензій на цифрове мовлення 3 вересня і порушення кримінальних справ відносно телеканалу 2 вересня говорить про останню стадію цього "невдоволення", - зазначає він.

При цьому, власник каналу бачить кілька причин тиску влади на ЗМІ.

"По-перше, редакція телеканалу не сприймає ніяких "порад" або "рекомендацій" щодо формату новин… Природно, це дратує владу, яка змушена дивитися і слухати незручну для себе правду. По-друге, є певний рейтинговий подразник. У президента є свій канал, який він, як бізнесмен, вважав активом і дорого цінував. "112 Україна" своїм новим форматом та об'єктивною подачею новин в кілька разів перевищує рейтинг "5-го", знецінюючи його", - зазначає Андрій Подщіпков.

При цьому, на його думку, страх Адміністрації Президента перед новим Майданом або революцією є головним каталізатором атак на телеканал.

"Тому і поспішають розправитися до осені-зими з усіма ЗМІ, які хоч якось можуть говорити правду і мають підтримку глядача / читача", - зазначає власник телеканалу "112 Україна".

Подщіпков запевняє, що владі не вдасться перемогти телеканал "112 Україна".

"Наш канал можуть закрити, відібрати ліцензії, порушити ще +1001 кримінальну справу, відключити електрику, зрештою, але "112 Україна" житиме, буде говорити правду, і його будуть дивитися. Всі дії влади тільки згуртовують і радикалізують колектив. Від себе я можу пообіцяти наступне: незважаючи на дії влади, я зроблю абсолютно все від мене залежне, щоб всі співробітники перебували на своїх робочих місцях і виконували свій громадянський обов'язок", - зазначив він.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад