Власенко побоюється, що Жванія і Ківалов розколють адвокатуру

Народний депутат Сергій Власенко вважає, що переобрання членів Вищої ради юстиції (ВРЮ) на майбутньому з'їзді Національної асоціації адвокатів України може спровокувати розкол в адвокатурі
Depo.Влада
14 листопада 2014 10:18
ФОТО: depo.ua
Власенко побоюється, що Жванія і Ківалов розколють адвокатуру
Власенко побоюється, що Жванія і Ківалов розколють адвокатуру

За словами Власенка, потенційними ініціаторами переобрання членів ВРЮ, які не є нині підконтрольними Адміністрації Президента, є Давид Жванія та Сергій Ківалов. «Давид Жванія раптом вирішив стати другим Портновим, тільки для Порошенка. Він прикриває президента, чинячи абсолютно незаконний непроцесуальний тиск на всі суди. Точно так само він намагається під президента сформувати ВРЮ, - сказав Власенко. - А Ківалову, за моєю інформацією, була обіцяна протекція за те, що він свій ресурс впливу на судову систему зробить субресурсом Жванії», повідомляє «Главком».

Сергій Власенко також вважає, що «рішення, прийняте судом (про порушення процедури обрання членів ВРЮ на з'їзді Національної асоціації адвокатів України. - Ред.), спірне, бо скасовані рішення з'їзду, але обрані нові члени ВРЮ не позбавлені повноважень. Отже, є підстави трактувати так, що вони залишилися членами ВРЮ, оскільки склали присягу. Я вважаю, що в нинішній ситуації і в тому стані, в якому сьогодні перебуває адвокатура, проведення будь-якого з'їзду може послужити посиленню розколу і скандалів в адвокатурі».

З'їзд Національної асоціації адвокатів України призначений на 20-21 листопада 2014 року в Мукачеві.

Більше читайте у статті з'їзд адвокатів напередодні грандіозного скандалу.