Влада Риги заборонила виставку "Люди Майдану"

Виконавчий директор Риги Юріс Радзевич розпорядився заморозити виданий раніше дозвіл на проведення у столиці виставки "Люди Майдану"
Depo.Влада
12 жовтня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua

Причиною є те, що організатори виставки не дотримуються закону, передає Delfi.lv.
До того ж Муніципальна поліція вже завела на них адміністративну справу, відзначили в Ризькій думі.

"Під час публічних заходів самоврядування не зобов'язане забезпечувати охорону. Згідно із законом, це повинні робити організатори, гарантуючи таким чином громадський порядок та безпеку відвідувачів", - зазначив виконавчий директор Риги.

"Якби була хоч одна людина, яка виконує функції охоронця, вона могла би викликати поліцію. Сьогодні я поінформував про це представника організаторів Сергія Алексєєва, але той заявив, що вони і надалі не збираються забезпечити охорону виставки", - повідомив Радзевич.

Мер міста Ніл Ушаков заявив, що органи самоврядування не мають права заборонити проведення будь-якого публічного заходу.

Водночас винятком є випадки, коли Поліція безпеки вказує на загрозу порядку.
"На мій погляд, висловлювання організаторів виставки є саме тим випадком, щоб втрутилася Поліція безпеки", - зазначив Ушаков.

Нагадаємо, що у понеділок, 5 жовтня, працівники поліції Центрального відділку Риги отримали інформацію про те, що якісь люди зруйнувал