Питання про відсторонення судді Царевич розглядатимуть 9 вересня

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 9 вересня продовжить розгляд питання про відсторонення від посади судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич, яка ухвалювала рішення проти активістів Автомайдану
Depo.Влада
2 вересня 2015 23:06
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє  depo.ua з посиланням на прес-службу ВККС.

"У засіданні щодо розгляду питання про відсторонення від посади судді Печерського районного суду міста Києва Царевич Оксани Ігорівни оголошено перерву до 15 год. 00 хв. 9 вересня 2015 року", - повідомили у прес-службі.

Водночас на сьогоднішньому засіданні на підставі клопотання генерального прокурора України комісія прийняла рішення відсторонити від займаної посади трьох суддів та продовжити строк відсторонення від займаної посади одного судді.

Так, "у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності» відсторонено строком на 2 місяці: Сергія Вознюка - від посади судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області; Владислава Оберемка - від посади судді Макарівського районного суду Київської області.

Натомість терміном на один місяць відсторонено від посади суддю Києво-Святошинського районного суду Київської області Владислава Лисенка.

Продовжено на один місяць строк відсторонення Ірини Татаурової від посади судді Деснянського районного суду міста Києва.