Семенченко: План Путіна захопити Україну за 15 днів - це анекдот про Штірліца

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Семен Семенченко вважає абсурдом оприлюднені плани щодо повномасштабної військової операції Росії в Україні
Depo.Влада
16 червня 2015 14:30
ФОТО: depo.ua

Про це Семенченко заявив в коментарі depo.ua.

"Повномасштабне вторгнення Росії - це анекдот про Штірліца", - іронізує Семенченко

"Я, як колишній бойовий офіцер, а нині член комітету з питань національної безпеки вважаю, Путін не витримає та не потягне повномасштабної війни проти України. Повномасштабне вторгнення це надвеликі жертви, це невигідно Путіну", - зазначив Семенченко.

"Ці смерті Росія не зможе приховати, як загиблих в ДНР і ЛНР. Вони спричинять резонанс в російському суспільстві. Те, що робить Росія - це скоріше залякування, спроба посіяти паніку в українському суспільстві. Я маю сумнів, що насправді українська розвідка дістала справжні документи про плани повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це може бути просто підстава, ліпа", - наголосив Семенченко

Нагадаємо, напередодні нардеп Антон Геращенко повідомив у "Фейсбуці", що добровольці групи "Миротворець" наприкінці квітня дістали секретні документи Генштабу Російської Федерації.

За цим планом, збройні сили Росії об'єднані в групу військ "Північ", в два етапи увійдуть на територію України. Спочатку в Харківську і Донецьку області, потім в Полтавську, Київську та Чернігівську.

На вторгнення, згідно з документами, відводиться 15 діб. Мета - швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями без захоплення великих міст та обласних центрів. Також Геращенко наголошував, що має комплект документів, де розписані точки нанесення ударів, висадки десанту, переліки захоплень стратегічних об'єктів і комунікацій, в тому числі компресорних станцій магістральних газопроводів.