Військова прокуратура зазиває до себе зрадників із Криму

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України викликає на допит підозрюваних у державної зради з Крим
Depo.Влада
11 травня 2016 10:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України, повідомляє depo.ua.

"Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України в рамках досудового розслідування кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК України викликає на допит підозрюваних осіб. Зважаючи, що підозрювані (Ніколаєнко О., Євтодій А., Антонович А. та Мартинчук С.) проживають на території тимчасово окупованої АР Крим, поштовий зв'язок з якою відсутній, керуючись ст.ст. 133, 135, 137 КПК України виклик підозрюваних здійснюється шляхом опублікування на сайті військової прокуратури Центрального регіону України повісток про їх виклик до військової прокуратури Вінницького гарнізону", - розповіли в прокуратурі.

Нагадаємо, що 13 квітня Військова прокуратура Київського гарнізону викликала на допит колишнього українського полковника Степана Гайдаржийського, підозрюваного у дезертирстві і державній зраді, який теж проживає в Криму. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада