Прокуратура зайнялася неякісною літньою формою для військових

Бюджетні збитки в результаті неналежних дій Головного військового представництва складають більше 15 млн грн
Depo.Влада
6 жовтня 2016 17:13
ФОТО: depo.ua

Військова прокуратура Центрального регіону України відкрила кримінальне провадження щодо службових осіб Головного військового представництва, які не перевірили виготовленмй військовий одяг на відповідність до державних вимог, повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу прокуратури.

За даними відомства, у квітні 2016 року Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони України укладев низку договорів із суб’єктами підприємницької діяльності щодо постачання літніх польових костюмів для військовослужбовців в кількості 95 тис. комплектів.

"Перевірку якості цих костюмів, мали здійснити представники Головного військового представництва та підпорядковані йому військові представництва. Втім, зазначені службові особи вказану перевірку не здійснили. Отримавши продукцію неналежної якості, підписали акти її приймання, на підставі яких Міноборони України перераховано бюджетні кошти на рахунки суб’єктів господарювання на суму понад 15 млн грн", - зазначили у прокуратурі.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання службовим становищем. Досудове розслідування здійснюватиме військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України.

Нагадаємо, що в збройних силах радикально змінили дизайн форми.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада