Військова прокуратура України за розпорядженням РНБО відкоригує санкційний список

Військова прокуратура України розпочала розслідування обставин формування санкційного списку, в який увійшли компанії з російським капіталом. Розслідування розпочато за розпорядженням РНБО
Depo.Влада
2 листопада 2015 15:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє газета "Сегодня" з посиланням на власні джерела.

За даними видання, особливу увагу під час перевірки буде приділено фінансовим установам, які мають акціонерів з Росії, зокрема, "Альфа Банку". Жоден з банків з російським капіталом в діючий санкційний список включений не був.

Президент Центру ринкових реформ, екс-міністр економіки України Володимир Лановий переконаний: присутність росіян у фінансовому секторі після того, як були оголошені санкції, - результат потужного лобі інтересів російського капіталу.

"Російські банки на нашій території не можуть залишатися недоторканними. Дуже скоро їх доля буде вирішена", - заявив експерт.

Методи ведення бізнесу, який застосовують росіяни в Україні, сьогодні працюють проти них же, каже політолог Володимир Цибулько. "Росіяни відкрито демонструють свою лояльність до земляків в Україні і при цьому українському бізнесу буквально виламують руки. Як правило, вони ведуть себе некоректно, імпортуючи політику своєї держави на нашу територію", - заявив він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.