Військова прокуратура назвала ще 50 кримських суддей-зрадників (СПИСОК)

Головна військова прокуратура України повідомила про підозру ще 50 суддям Криму та міста Севастополя, які зрадили народові України
Depo.Влада
8 лютого 2016 12:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

"Об’єктивна сторона вчиненого ними злочину полягає в тому, що вони будучи громадянами України, займаючи посади суддів, маючи достатній рівень освіти, спеціальних знань і життєвого досвіду для розуміння факту окупації Російською Федерацією території АР Крим… порушуючи присягу судді, з початку тимчасової окупації, приблизно з 16.03.2014 і дотепер здійснюють правосуддя від імені Російської Федерації за російським матеріальним та процесуальним правом як судді незаконно створених на тимчасово окупованій території України судових органів", - повідомили в ГПУ.

При цьому в прокуратурі зазначають, що основна доказова база, яка свідчить про вчинення державної зради суддями (рішення, вироки, постанови суддів та інші документи), знаходиться в окупованому Криму.

"Ця обставина значно ускладнює розслідування", - зазначили в ГПУ.

У зв’язку з цим відомство звертається до громадськості, підприємств, установ та організацій, направляти до Управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим отримані будь-яким чином згадані документи.
Санкція звинувачення суддів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.

На сайті ГПУ оприлюднений список суддів, яким оголошено підозру.

Нагадаємо, у травні 2015 року Головна військова прокуратура оголосила підозру 276 суддям через вчинення державної зради.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада