Вийшла перша автобіографічна книга Сенцова українською мовою

У "Видавництві старого Лева" вийшла збірка автобіографічних оповідань незаконно утримуваного на Росії українського режисера, політв’язня Олега Сенцова
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт видавництва.

Це перша публікація творів Олега Сенцова в перекладі українською мовою, що подаються поруч із російськомовними оригіналами.

Видавці зазначають, що це "надзвичайно важлива для Олега книжка, і, навіть перебуваючи в ув’язненні, він активно брав участь у її виданні".

"Це книжка для всіх, хто досі не знайшов відповіді на запитання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відкрито говорив про розв’язану Росією війну в Україні, чому розпочав голодування і не просив про помилування. Ці тексти знайомлять нас з автором у період важливих для нього внутрішніх пошуків і змін, коли він прагне зрозуміти, хто він, яким шляхом піде далі і з якого більше ніколи не зійде", – йдеться в повідомленні.

Довідка. Олег Сенцов — український кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст. Лауреат Премії Сахарова "За свободу думки" та Національної премії України ім. Т. Шевченка. Був затриманий в Криму в травні 2014 року і засуджений до 20 років ув’язнення в російській в'язниці за звинуваченням у тероризмі.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна