Війна йде не на сході України, а на сході Євросоюзу, - Гройсман

Спікер українського парламенту Володимир Гройсман заявив, що війна йде не на сході України, а на сході Європейського Союзу
Depo.Влада
29 травня 2015 09:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці в "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Почалася робота Шостого засідання Міжпарламентської асамблеї ВР України, Сейму Литовської Республіки, Сейму та Сенату Республіки Польща. Сюрприз - українська делегація дещо більша, оскільки частина колег-депутатів і єврооптимістів (міжфракційне об'єднання "Єврооптимісти" - ред.), зокрема, теж приєдналися з окремого візиту до Литви", - розповіла вона.

Депутат також повідомила про виступ у Вільнюсі Володимира Гройсмана, який говорив про боротьбу України з російським агресором.

"Виступ на Міжпарламентської Асамблеї голови ВРУ Володимира Гройсмана: «Війна йде не на сході України, а на сході Європейського Союзу. Для нас важлива розпочата ЄС операція з підтримання виконання Мінських домовленостей; посилення санкцій проти агресора за недотримання виконання умов Мінська; спільні зусилля по зміцненню обороноздатності України", - розповіла Климпуш-Цинцадзе.