Війна "Нафтогазу" і Тимошенко

Сутичка Юлії Тимошенко з "Нафтогазом" шкодить обидвом сторонам. А той факт, що США змирились з будівництвом "Північного потоку — 2", колосально знецінює українську ГТС

Що сказала Тимошенко?

Юлія Тимошенко заявила, що "Нафтогаз" не коштує 7 млрд доларів і вона не дасть його приватизувати. Також вона заявила, що ліквідує всіх посередників, яких плодить "Нафтогаз". І найголовніше: вона ліквідує "Нафтогаз".

За що критикують Тимошенко?

Критика лідера Батьківщини базується на тому, що ліквідація "Нафтогаз" - це подарунок Путіну в період судових розборок. І це абсолютна правда.

Що мала на увазі Тимошенко?

Судячи з усього, Тимошенко хотіла сказати про те, що Укргазвидобування продає весь свій газ "Нафтогаз". І на цій нехитрій оборудці заробляє один мільярд в рік, за який потім, платимо всі ми. Чому прес-служба Батьківщини не дала такого роз‘яснення залишається абсолютною загадкою.

Чи зможе Нафтогаз перейти в контрнаступ?

Судячи з усього, це майже нереально. Вчора була оприлюднена інформація, що всі гроші від премій за Стокгольм Юрій Вітренко, права рука Коболєва, син легендарної Наталі Вітренко перерахував за кордон. І тепер головна лінія протистояння проходить по межі: вона продалась Путіну/вони обкрадають український народ. По суті, в цій ситуації програють обидва.

Про що ми не говоримо?

Два тижні тому на зустрічі з Анджеєм Дудою Дональд Трамп, де-факто, заявив, що він змирився з будівництвом "Північного потоку-2". В перекладі на людську мову це означає, що наша труба нікому не потрібна. Інвестор (про якого по суті говорить керівництво НАК) цікавиться не трубою, а сховищами на західному кордоні.

Але про це ніхто не говорить ні слова. Чому? Та тому що на кону величезні гроші, які прикриваються красивими обгорточками. Задача одних створити концесію до березня, задача інших - не допустити цього до президентських, а точніше парламентських виборів. От за це і йде вся війна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Нафтогаз