Вітя Янукович звинувачував Льовочкіна і Єфремова у поваленні батька, - Ландік

Ще за життя Віктор Янукович – молодший син екс-президента України Віктора Януковича – звинувачував у поваленні режиму батька колишнього голову Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна і екс-главу парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова
Depo.Влада
28 травня 2016 22:19
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112-Україна" розповів колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік, передає depo.ua.

"Я зараз розкрию таємницю, яку ніколи не говорив. Я ще за життя спілкувався з Вітею… Він мені сказав: Ви знаєте, Володимир Іванович, тато не був проти , це все Єфремов і Льовочкін. Я кажу, ніби Льовочкіна відсторонили. Він відповів, що Льовочкін займався Майданом. Ходив Єфремов, вони папу ізжили", - стверджує Ландік.

Нагадаємо, що сьогодні Ландік заявив, що колишній голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов знав про агресивні плани Росії щодо України. Ландік стверджує, що вже не раз намагався свідчити проти нього в силових відомствах, однак там не надто цікавляться цією інфомацією.

Крім того, сьогодні екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав у НАБУ документи, які показують і доводять"чорну бухгалтерію" Партії регіонів з загальними виплатами на суму близько 2 млрд дол. У НАБУ цю інформацію підтвердили

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада