Віце-президент Бундестагу про заборону на в'їзд до Росії: "Це сигнал Меркель"

Віце-президент німецького Бундестагу Карл-Георг Вельманн вважає, що заброна йому в'їздити до Російської Федерації - справа рук тих, хто не бажає політичного діалогу та вирішення конфлікту на сході України
Depo.Влада
26 травня 2015 23:14
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю Deutsche Welle, передає depo.ua.

Вельманн нагадав, що були заплановані переговори із головою комітету із закордонних справ Ради Федерації та іншими людьми з оточення президента Росії та експертами з Німеччини з приводу вирішення ситуації на Донбасі.

"Вочевидь, в Росії є сили, які не бажають політичного врегулювання, адже в останні місяці я докладав надзвичайно багато зусиль заради цього. І сили, які хочуть вирішити конфлікт політичним чином, поки залишаються у меншості. Думаю, що цей інцидент був сигналом не мені особисто, а канцлеру та федеральному уряду", - сказав він.

За словами Вельманна, згодом виявилося, що він перебуває у списку санкцій, які були запроваджені як контрзахід проти санкцій ЄС.

"Німецько-російські відносини від цього точно не покращились. Але ми маємо і далі працювати над політичним рішенням. Та якщо ми цього хочемо, треба розсудливо поводитись один із одним. Я приїхав у Москву, аби говорити. І це, судячи з усього, для когось було небажаним. Цей конфлікт мусить бути розв'язаний у самій Росії, російським керівництвом", - додав він.

Нагадаємо, що