Віце-прем’єр Зубко вже кається за непокору Гройсману

Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко визнав надлишково емоційними свої сьогоднішні слова прем’єр-міністру Володимиру Гройсману в урядовій ложі Верховної Ради
Depo.Влада
9 вересня 2016 14:54
ФОТО: depo.ua

Він розповів, що після засідання в Раді поговорив із Гройсманом щодо ситуації довкола терикону на Львівщині, передає depo.ua  з посиланням на "Українську правду".

Відповідаючи на питання про те, чи конфлікт з Гройсманом вичерпано, Зубко сказав: "Сьогодні всі працюють у дуже напружених умовах. Це робочі речі".

"Я думаю, це надлишкова емоційність, яка не повинна була мати місце в урядовій ложі", -  сказав Гройсман про свої слова.

При цьому він відмовився коментувати Гройсмана.

 А щодо палаючого терикону на Львівщині, через що і сталася перепалка, Зубко зазначив, що горіння там виникло ще у 2015 році. За той час пожежникам вдалося значно зменшити площу гасіння, однак із липня цього року роботи було припинено через заборгованість "Львівської вугільної компанії". Саме їй і належить терикон. Наразі, за словами Зубка, ситуація вирішується, він пообіцяв доповісти з цього приводу на одному із засідань уряду.

Нагадаємо, що сьогодні, при вимкнених мікрофонах в урядовій ложі Верховної Ради  Володимир Гройсман обурився відмовою віце-прем'єра Геннадія Зубка звітувати перед депутатами щодо проблеми на териконі і пригрозив йому звільненням.  Віце-прем’єр хотів перекласти всю відповідальність за проблему на ДСНС.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада