Віце-прем’єр поговорив з главою Представництва ЄС в Україні про безвіз

Відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона з Главою Представництва ЄС в Україні Х'югом Мінгарелл
Depo.Влада
21 листопада 2016 21:51
ФОТО: depo.ua

Володимир Кістіон обговорив з Главою Представництва ЄС в Україні Х'югом Мінгареллі питання безвізового режиму та реформування енергетичного сектору України, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

Під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань, зокрема, стосовно отримання Україною безвізового режиму, реформ в українському енергетичному секторі.

Володимир Кістіон наголосив на тому, що Україна виконала всі зобов’язання для скасування візового режиму і очікує на ухвалення Євросоюзом позитивного рішення найближчим часом.

"Позитивне рішення з цього питання суттєво, хоча і опосередковано, продемонструє також підтримку Брюсселем реформаторських кроків Уряду України", - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Х’юг Мінгареллі погодився, що на сьогодні свою частину зобов’язань має виконати європейська сторона, і запевнив що зі свого боку робитиме всі необхідні кроки, аби прискорити цей процес.

Також європейський високопосадовець підтвердив, що співробітництво в енергетичному секторі залишається одним з основних напрямків у співпраці України і ЄС вже протягом 25 років. Європейські партнери спостерігають процес реформування енергетичного сектору України, розуміють занепокоєння, пов’язані з деякими нещодавніми рішеннями всередині ЄС у сфері використання магістральних газопроводів, і продовжуватимуть докладати необхідних зусиль для того, щоб Україна залишалася важливим партнером у сфері транспортування природного газу в Європу.

Володимир Кістіон, в свою чергу, запевнив главу європейського представництва у налаштованості українського Уряду на продовження реформ в енергетичній сфері і висловив сподівання щодо адекватних кроків зі сторони Євросоюзу у рамках Угоди про асоціацію та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

У результаті зустрічі сторони дійшли згоди щодо необхідності постійного діалогу та домовились, що у подальшому докладатимуть максимум зусиль для досягнення позитивних результатів у порушених питаннях.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада