Віце-прем'єр Ляшка перед відставкою закликав розігнати уряд Яценюка

Кабінет Міністрів України потрібно відправити у відставку у повному складі
Depo.Влада
15 вересня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це з трибуни Верховної Ради заявив віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський, передає depo.ua.

"Треба увесь уряд відправити терміново у відстакою. І дати можливість прем'єр-міністру набрати сильних міністрів", - сказав віце-прем'єр перед голосування за його відставку.

Він також розповів про негаразди в уряді. 

"Я останні майже чотири місяці займався як керівник антикризового енергетичного штабу ситуацією в енергетиці. На жаль, українська енергетика сьогодні знаходиться в передінфарктному стані, уряд не контролює ситуацію в енергетиці. І причина в цьому об'єктивна, але більше суб'єктивного плану. Сьогодні шість доручень прем'єр-міністра і доручення мої не мали відгуку... Міністр взагалі не відповідає, тому що його керівник не прем'єр-міністр, а на Банковій, на жаль. Суперечності розривають Україну. У локомотиві, який називається урядом, два керівники - в уряді і Адміністрації президента", - стверджує Вощевський. 

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада включила до порядку денного питання щодо відставки Вощевського за власним бажанням. Він заявив про таке рішення після того, як 1 вересня "Радикальна партія", яку він представляє, перейшла в опозицію.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.