Виступ Надії Савченко у Раді (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій відкрив чергове пленарне засідання парламенту
Depo.Влада
31 травня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, сьогоднішнє засідання розпочнеться з виступу звільненої з російського полону нардепа Надії Савченко.

Крім того, нардепи першим питанням розглянуть внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо соціальних виплат.

Також нардепам запропоновано розглянути законопроект про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних; проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового забезпечення відкритості баз даних та прозорості реєстраційних процедур; посилення соціального захисту багатодітних і прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

У першому читанні Рада може схвалити законопроект щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації близьких родичів осіб, які загинули під час безпосередньої участі в антитерористичній операції; проект закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" щодо деяких об'єктів сільськогосподарської та транспортної галузей; законопроект про Установу бізнес-омбудсмена; проект закону про ринок електричної енергії України тощо.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада