Стало відомо, коли Єврокомісія винесе "візовий" вердикт Україні

Європейська комісія (ЄК) зробить технічний висновок щодо виконання Україною рекомендацій ЄС щодо візової лібералізації 24 листопада
Depo.Влада
12 листопада 2015 12:32
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам повідомив голова комітету з питань прав людини і національних меншин Григорій Немиря, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Сьогоднішнє голосування є ключовим...оскільки цей пленарний тиждень - в середині листопада, наступна буде тільки з 24 (листопада, - ред.), отже сьогодні фактично останній день, коли ця поправка повинна бути проголосована для того, щоб 24 листопада група високопосадовців зробила технічний висновок... для того, щоб до 15 грудня Європейська комісія в цілому дала або негативний або позитивний висновок", - розповів Немиря.

Він нагадав, що Єврокомісія повинна була зробити технічний висновок ще 10 листопада, але дедлайн був зміщений на два тижні у зв'язку з тим, що парламент не прийняв всі необхідні законопроекти в частині візової лібералізації.

Нагадаємо, 12 листопада Верховна Рада підтримала антидискримінаційну поправку в чинний Трудовий кодекс. Зокрема відтепер є неприпустимою дискримінація за сексуальною орієнтацією.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що антидискримінаційна поправка до трудового законодавства не означає запровадження одностатевих шлюбів

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада