Вищий суд отримав позов щодо скасування арешту Мосійчука

Вищий адміністративний суд України прийняв позов про скасування рішення Верховної Ради щодо арешту нардепа Ігоря Мосійчука
Depo.Влада
22 вересня 2015 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це  заявив адвокат Мосійчука Леонід Сіваков, пише depo.ua з посиланням на 112 Україна.

"Ми супроводжуємо його (позов, - ред.) до ВАСУ особисто. Ми в той же день оскаржили постанову Верховної Ради, в той же день, в момент її винесення. Справа вже перебуває у складі суду, 5 суддів прийняли її до провадження", - сказав Сіваков.

Крім того, він спрогнозував, що вже наступного тижня суд розгляне апеляцію на арешт Мосійчука.

"Апеляція буде подана сьогодні. Як суд призначить, але це короткі строки для розгляду. У суду є скорочені строки. Я думаю, що наступного тижня суд вже буде розглядати апеляцію. 100% наша перемога, 100%, якщо за законом", - заявив він.

Сіваков зазначив, що вчора Мосійчука відвідала уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська та підтвердила, що вимога Мосійчука про візит прокурора обґрунтована.

Нагадаємо, раніше Рада дозволила заарештувати Мосійчука після того, як генпрокурор України Віктор Шокін показав на пленарному засіданні відео, на якому Мосійчук вирішує ряд питань, що мають стосунок до криміналу. Сам Мосійчук заявив про те, що відео змонтоване і сфабриковане.

Генеральна прокуратура України інкримінує Ігорю Мосійчуку 5 статей Кримінального кодексу.

Після засідання Ради силовики обшукали машину Мосійчука та затримали депутата. Позов про скасування дозволу на арешт нардепа раніше в суді зареєструвала РПЛ.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.