Вищий адмінсуд визнав законність заборони Компартії

Вищий адміністративний суд відмовив у відкритті провадження за касаційною скаргою Комуністичної партії України, яка намагалася оскаржити свою заборону
Depo.Влада
25 січня 2016 16:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства юстиції.

Комуністи оскаржували висновок комісії з питань дотримання закону про засудження комуністичного та нацистського режимів та заборону пропаганди їхньої символіки. Цей висновок встановив невідповідність діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України вимогам українського законодавства.

Вищий адмінсуд встановив, що "касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права".

Нагадаємо, 16 грудня Київський апеляційний адміністративний суд відмовився задовольняти позов Комуністичної партії України (КПУ) до Міністерства юстиції України.  Комуністи намагалися скасувати накази Мін'юсту про невідповідність статуту, програми, назви та символіки КПУ закону про декомунізацію. Симоненко заявив, що оскаржить в Європейському суді з прав людини рішення про заборону своєї партії, а доти вважає діяльність КПУ законною.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада