Вищий адмінсуд почав розглядати справу про перейменування Орджонікідзе на Покров

Позивач хоче перейменувати місто на Великий Луг
Depo.Влада
28 вересня 2016 23:41
ФОТО: depo.ua

Вищий адміністративний суд України почав розгляд справи за позовом про визнання протиправними дій українського парламенту під час перейменування міста Орджонікідзе на Покров за позовом місцевого жителя, що прагне іншої назви, повідомляє Depo.ua.

Суд у справі щодо скасування перейменування Орджонікідзе на Покров вирішив залучити до слухань у ролі третьої сторони Український інститут національної пам’яті та міську раду Покрова.

Продовження розгляду справи призначили на 11 жовтня. На засідання очікують представників Інституту національної пам’яті та мерії міста.

Як повідомив "Радіо Свобода" позивач, голова громадської організації "Майдан – Орджонікідзе" Станіслав Каширний, який обстоює інший варіант назви міста – "Великий Луг", рішення парламенту про перейменування міста було ухвалене на підставі листа секретаря міської ради з проханням перейменувати місто на Покров, адже цю «назву підтримує більшість жителів». Водночас, за словами Каширного, в місті не проводилось ніяких громадських слухань, щоб дізнатись думку жителів. Якщо це буде доведено в суді вищої інстанції, то Рада має скасувати своє рішення про перейменування міста на Покров, вважає позивач.

Нагадаємо, що у Вінниці збираються декомунізувати літак-пам'ятник.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада